En İyi Korku Filmleri

22 Şub 2023
baha

 En İyi IMDB ALMIŞ KORKU FİLMLERİ

Child’s Play (21 Haziran 2019)

 

Tüm dünyada 200 milyon dolar gişe kazancı yaparak beklenmedik bir başarı sağlayan serinin yeni filminde, Amerika’nın Yeni Kurucuları tarafınca her sene hayata geçirilen 12 saatlik anarşinin dehşet verici yeni kısmı gözler önüne seriliyor. Yeni kısımda seçimlerde başı çeken bir senatörün öyküsünü izliyoruz. Arınma Gecesi’nin kaldırılması için kampanya yürüten senatör hemen hemen amacına ulaşamadan Arınma Gecesi gelip çatıyor. 24 saatlik özgürlüklerine veda etmek istemeyen suçlular da bu kez senatörü hedef alıyor.

Psycho (Sapık)

 

Bir videocu, görmüş olduğu iş ilanına yanıt verir. Ölmekte olan bir erkek mesajlarının videoya çekilmesini istiyordur. Videocu, bir günlük iş için dağ tepesindeki kasabaya gider. Müşterisi ile tanışıp videoyu çekmeye başlar. Fakat işi bittiğinde terslikler ayrım eder. Anahtarını bulamayan insanın bu sırada kendisine gelen bir telefonla müşterisinin aslında görünüyor ki biri olmadığından şüphelenmeye başlar.

 

Sessiz Bir Yer (A Quiet Place, 2018)

 

84 dakika gibi olabildiğince kısa bir süreye haiz bulunmasına rağmen, seyircileri ve eleştirmenleri etkilemeyi başarmış olan en iyi korku stres filmlerinden olan Under The Shadow’un konusu, bu anne ve kızın bir dizi varlıklar tarafınca rahatsız edilmesi çevresinde dönüyor. Eğer klasik Hollywood korku filmlerinden değişik alternatifler arıyorsanız, Under The Shadow’u, kesinlikle izlenmesi ihtiyaç duyulan Netflix korku filmleri içinde sayabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?